Hirdetés

Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz Varoz #43733 üzenetére

    Hát,ha precízek voltak akkor azért szedték szét,hogy ott is portalanítsanak.Gondolom én.De akkor meg,ha takarították észre kellett volna venni,hogy a heat pipe valamiért nem jól funkcionál,úgy hogy ha bízunk a szakikban akkor azzal no problem.Tovább lehet lépni.Lehet mondjuk olyan gond is,hogy szerencsétlen proci kéri az áramot de nem tud annyit kapni amennyi kellene és ez is okozhat túlmelegedést.Én javasolnám hogy kérj egy be vizsgálást,ott ugye terhelik is gépet,akkor ki bukna mi a gond.

    Vagy marad az,hogy visszább veszel és úgy terheled le gépet,mit alakít,melegszik e kisebb beállításoknál.

    Nekem volt egy jó procim anno.3Ghz-es HyperT-es.3.4 re fel húztam azon szépen ketyegett,persze asztali gépbe.Talán még 3.5 re fel ment,de az már rizikós volt,de 3.4 en akadás mentesen ment.Persze a Zalman majdnem 1kg os hűtője be figyelt,az adta neki hideget rendesen :DDD

    Nem neked akartam írni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Aktív témák