Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AceOwner

    csendes tag

    Hali,
    leszedtem a Sygic navi rendszert a MArketről, ma, 2012. juni 17-én. (csak mert frissítve lett nem rég, azóta szedtem le. Tehát nagy nehezen feltelepült (mindíg a kari telítettségét problémázta), szal install (megadtam neki Magyarországot, nagy sokára betöltötte) majd beállítások; elkezdtem megadni neki hogy honnan hova szeretnék menni (egy adott településen belül a város egyik pontjából a másikba tehát uaz város csak más utca). Beállítottam a hangot is, majd a jobb alsó sarokban található 'kész-re katt. Innentől kezdve semmit nem csinált a Galaxy ACE-m, GPS kapcsolatot hiányolt, nem is adtam neki műholdas elérést szal azt kikapcs. hiszen én éppen hogy offline navihoz ragaszkodom. Na a lényeg hogy a hang hogy merre induljak vagy valami meg sem nyikkant, ja a térképet viszont úgy mutatta hogy EU-majd úgy zummoltam rá hogy MO, majd csiptetős zoommolással tapi-tapi és így a városra. Magátol nem hozta be azt sem hogy hely beazonosítása ahol állok vagy valami, netán hogy elkezdte volna mondani az irányokat. Csak annyi hogy mutatja az általam zoommolt map-ot, akár egy szokványos map. Na hogy teszteljem mozgás közben, elindultam kocsival A megadott pontból a megadott B-be melyeket elvileg ugye megadtam neki, de semmi. Nem változott mozgásomra sem, hangot , iránymutatást sem mondott. Viszont a telóm tőle belassult rendesen, (800-as a proci és van benne futó app rendesen). Mindezeket a paramétereket, beállításokat többször megcsináltam elejitől uezt hogy hely megadás, cél megadás, stb, semmi. Nálam ez a navi vhogy nem jött össze. Lehet h azzért mert demo verzió, szerial numbert sem tudom hol találok, ez amit teszteltem asszem csak 30 napos, de lehet h azért nem lépett működésbe rendesen mert a GPS is és a wifi is és a mobil internetem is ki volt kapcsolva? De ha offline, akkor úgy gondolom semmi műholdas / netes kapcsolat nem kell. Szal nekem ez a progi nem akart összejönni, Van valakinek javaslata mi miatt nem indult nálam a Sygic? Köszi előre is, részletes javaslatot itt is megköszönném: bagira88@freemail.hu. Másik navi progi is érdekelne androidra, ami offline és net nélkül megy . Ui.: a kocsiban lévő GPS készülék és benne lévő szoftwer IGO-s, jol megy évek óta offline. Magunk szoktunk frissíteni hozzá.Hasonló a telómon nem ment . vajjon miért?Segítsetek please! Köszi az építő javaslatot. :)

    AceOwner

Új hozzászólás Aktív témák