Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz kaller1 #12419 üzenetére

    Tudod nem csak szoftveresen jeletkeztek problémák.A joystickom sem jó,de most a tanulmányaim miatt sajnos nem tudom megcsináltatni.Mint említettem,felfele,és balra nem reagál rá,ha mozgatom(kivéve játékok közben,ha halványodik a kijelző fényereje,vagy billentyűzár aktiválása után).Kicsit furcsállom,hogy jó a joystick,de mégsem.Joystick hibára így nem gyanakodom(bár mrlujoak adott nkem megfontolandó alternatívákat a hibát illetően...).emellett koszolódás is jelen van,miáltal lefele is elég nehézkesen akaródzik működni.Így 100%-ig lehetetlen kihasználni a telefont(többek közt az equalizert kell hagynom ahogy van...).Szintén egy hibapont.Szóval a joystickkal jól rászaladtam :( A W910-esemnek pedig csak a lötyögés volt nagyobb probléma,nomeg a rendszeres újraindulgatás(ámbár zon is volt SEUS frissítés...).A hangerő sem volt 100-as,legalábbis beszélgetésnél,és a külső hangszóró is elbújhat a K810-esé,sőt,a T280-asé mellett is.De ez csak szőrszál hasogatás...Szóval az adatkábel használata nem eredményezi a joystick meghibásodását.:U

    skrabi: Köszönöm szépen a tippet,ezt is ellenőriztem,és nincs rejtve...Mind1,tart a kártya formázása,lesz ami lesz. :W

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák