Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegesj

    tag

    válasz Dtomi #4069 üzenetére

    Az más akkor én láttam rosszul a dolgokat :DDD ez esetben bocsánat érte :R .
    Engem is elbizonytalanítanak időnként ezek amiket felemlítettél mivel nem túl logikus hogy adhatják ennyivel olcsóbban.
    Lehet hogy olcsóbban tudják előállítani, de akkor hogy nem rosszabb a minősége :F .
    De az is lehet hogy az átfogása miatt olyan magas a Bigma ára és nem a jobb minősége miatt.
    A 150-500-ról általánosságban nem azt mondják hogy jobb inkább nagyjából azonos szintre hozzák minőségben őket.
    Tény azonban hogy a 150-500-ban több anyag van azaz hosszabb, nehezebb (nem sokkal) és egy optikai elemmel több van benne (gondolom ez az OS miatt van) és még így is olcsóbb :F (miért?).
    Akárhogy nézegetem a fotókat mind a két objektívtől én nem veszek észre különbséget a minőségben. Igaz az EX hiányzik belőle de az elkészült képeken ez nem látszik (van aki szerint az EX tulajdonképpen nem jelen semmi különöset inkább csak amolyan reklámfogás).
    Lehet hogy saját káromon fogok tanulni mert ha senkit sem találok aki személyes tapasztalatokkal bírna a 150-500-ról akkor megveszem 1-2 hónapon belül
    (aztán majd legfeljebb sírva fakadok ha nem válik be :O ).
    Azért remélem nem így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák