Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz updog #28641 üzenetére

    Nekem is van még óvazz sztorim ehhez az esküvőhöz kapcsolódóan: a magyarországi esküvőjük aránylag budgetba' ment (volt kint is egy - látjátok ezért is szívás a nemzetközi házasság, két esküvő-lagzi és még a rokonokat is utaztatni), a cukrász és a dekoros lány is valahonnan rokon vagy ismerős volt. Szép volt pár dekor-elem, aranyos volt a torta, lőttem arról is képet. Amik utána ki is kötöttek az oldalaikon, tudtom vagy megemlítésem nélkül. De hát így szokott ez menni. Régen zenéltem, sok zenész ismerősöm van; az utóbbi 7 évben sok ismerős koncertjét fotóztam, gyakran a velük fellépő többi zenekart is, ha már ott voltam. Ritka volt, hogy egyáltalán a nevemet odaírták, hogy a képeket köszi x y-nak; csak később ránézve a zenekarok oldalára vagy az emberek profiljára látom, hogy ott virítanak a fotóim, interjú van velük, ott is az én képem, koncertet vagy albumot promóznak, már megint ott az én képem. 100-ból csak párszor jutott eszükbe, hogy egyáltalán a piám fizessék, meg egytől kaptam még pólót (igaz ők nem is magyar, hanem ausztrál banda voltak). Ha az ember ingyen adja jófejségből, már meg se becsülik.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák