Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soomen

    csendes tag

    válasz seawolf570 #30544 üzenetére

    hüha a te himalájád tényleg 1 komoly darab,és az ára is megvan én az evohóz joval olcsoban jutottam hozzá!! a gép hátuljában sajnos nincs cooler hanem az elejében vagy 1 120mm es,viszont az evol könyen változtatható a 120mm ers coolernek a poziciója lefelé iletve velfeléa képen látszik is hogy 4darab kis beakados fül akad be a hütborda szélén lévö kis siszerüségbe és birnám joval lefelé illetve felfelé is toligálni rajta és az jutot eszembe hogy ha 5--8miliméterel az alsó lamela szintjétöl lejéb helyezném el akkor az segithetne e a VRM és a tekercsek hütésén?!viszont akkor már a hozzá közele esö ram jokóra felöletet kitakarna a cooler lapátjaibol,mert voltam ügyes és magas hütöprofilü ramokat vettem: http://www.techpowerup.com/reviews/Kingston/HyperX_Predator_2400C11/images/dimm_c.jpg

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE-GA-F2A85X-D3H, AMD A10 5800K-HD7660D, CoolerMaster Hyper 212 EVO, Kingston HyperX Predator 2400 MHz C11 2x 4 GB, CHIEFTEC CTG-500-80P 500W, Western Digital WD10EZEX 1TB Caviar Blue, ASUS DRW-24F1ST

Új hozzászólás Aktív témák