Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz agent_k #23233 üzenetére

    (#23233) kicsee
    OK.

    (#23234) euzsolt
    Kösz, a másik amit én linkeltem, az amúgy is hajtógázas sejtésem szerint. :S

    (#23237) Imibácsi
    Nem tudom, hogyan kell. :B Meg azt sem, hogy milyen gyurmát, és gyurmanedvesítőt kell venni. :(

    (#23238) Imibácsi
    Amúgy de. Én mindig eső előtt csinálok full pucerájt az autón, és a vége mindig az, hogy bejárok vele a garázsba, és amikor legközelebb használni kell, mát telibe veri a retek. És nem ám normál eső van. Nem, nem! Ez a csip-csöpp szar, amit felver a másik autó, hogy jól összebaxxa sz autót, és még a Rain-X se működjön, véletlenül se! Törölni kelljen apukám, törölni. Most meg? Megvakulok a napsütéstől, ugye? A k.a.! 0 Örömöd legyen. 0! :(( :(((
    Bocs, de ki kellett sírnom magamból. :DDD

    (#23239) focvis
    Brigiből vettem én is 2-t, 600 Ft szerintem elég jutányos. Hasonló megfontolásból vettem mint te. Enni nem kér a polcon. :D Illetve kipróbáltam a szélvédő kendőt. Nem rossz, de azért örültem volna neki, ha ne egyből esőbe kell kihoznom az autót. Ami ugye nem is rendes eső... ld. fent! Viszont lehet, hogy kicsit megkárosította a nem rég felrakott Rain-X-et. Nem tudom ugye, mert nem akart esni normálisan, de mintha nem akartak volna csúszni a cseppek. Annyira csak nem erős abban az oldószer/alkohol nem? :F Műszerfal kendő nem rossz. Bár szeretem fújkálni a kendőre klasszikus módon. Ez egy kicsit sok szemetet hagy maga után. A bogároldó NR. 1. Leszedet mindent, pedig eléggé tele voltunk dögökkel már. Köszi a tippeket midnenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák