Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz #75912448 #37329 üzenetére

    Ismerem a fejparkolás témakörét, hónapokig olvastam az ezzel foglalkozó topikot, és más vinyós topikokat is, ahol szintén sok szó volt erről. Sokan nagyon túlreagálják, és így van ahogy mondod, felhasználási körtől függően simán érdektelenné válhat a kérdés. Ennek ellenére nincs kedvem se nézegetni, sem gondolatban foglalkozni ezzel a témával, úgyhogy az 1 db. WD Green-emet amit használtam, kivettem a gépből, és polci adattárolóvá fokoztam le, mintegy 70-80 ezer parkolásnál. Most meg nem mondom, hogy hány nap működés után produkálta, de nagyon sok parkolás jött ki naponta.

    Igen 300 ezret hazudnak a gyártók, ez lehet szerintem sokkal több, de akár jóval kevesebb is.

    A WD Elementsem, ami most a Dune mellett van, keveset parkol, pedig Green van benne, úgyhogy nyilván nem lenne tragédia, ha parkoló HDD-t használnék újra a lejátszó mellett, de én már parkolás-ellenes hozzáálláson szocializálódtam, így maradok ennél. :D Ráadásul csak nagyon kis százalékban a parkolás hiánya az oka, hogy újra 3TB-os WD Red-et veszek. :) (Most, erre a felhasználásra a legjobb ár-érték arányú HDD-nek tartom.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák