Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    Köszi, most feltettem a nyalókát, itt megvan az sd kártya törlése. A csokinál nem volt ilyen funkció. Szerencsére most a nyalóka olyan áldásokat hozott, hogy ha jön egy értesítés, akkor az értesítő led folyamatosan világít :D. Valamint az autórádióban nem jelenik meg az mp3 id-tag, pedig csokinál jó volt :D. Annyira imádom a frissítéseket. Szarabbnál szarabb lesz minden egyes frissítéssel. Akkor milyen bizalommal legyek a 6.0 felé????
    Néha feljárok a Zentalk fórumra. Osztják rendesen az Asust, de nem nagyon reagálnak.

    Ez a memóriakártya dolog, hogy kijelzi, ez engem nem zavar egy kicsit sem. Lehet, hogy én vagyok az elvont. De most akkor pc-n is zavarjon, mikor usb-be dugok valamit? Ott is mindig ott van. Igazából az jó, mert ott lehet szabályosan eltávolítani a kártyát. Nekem is 64 Gb van, a PC fel sem ismeri. Azt írja ki, hogy formázzam meg. A telefon meg szépen látja. Hol látni, hogy milyenre van formattálva?

    A Sharelink beállításaiban meg lehet adni, hogy sd kártya, vagy belső memória legyen az alapértelmezett mentési útvonal.Anturion, mit jelent, hogy nem tudod kiválasztani? Nem tudod hol kell, vagy nem aktív ez az opció?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák