Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bibic72

    tag

    válasz HUNited #1296 üzenetére

    Az attól függ, hogy mitől okos az okostelefon. Mert szerintem attól, hogy milyen széleskörűen lehet felhasználni. Tehát 12 évvel ezelőtt egy emailt nem csak elolvasni tudtam mint más az oprendszer nélküli telefonnal, hanem a mellékelt zipet kitömöríteni és olvasni a benne lévő filet kiterjesztéstől függetlenül, mert adott esetben volt fent office csomag. Ez most csak egy példa. Vagy míg a hagyományos telefon az le tudta játszani a 3gp videót, addig én az avi kiterjesztést is. És még sorolhatnám. Ugye akkor volt az msn messenger, amiről akkoriban sokan még PC-n sem halottak és mikor mondtam a hagyományos mobilt használó ismerőseimnek, hogy én messengerrel napi 300 üzenetet váltok "ingyen" , akkor fokhagymafüzérrel és fakereszttel védekeztek ellenem mert azt hitték, hogy a sátán ivadéka vagy vámpír vagyok amiért ilyen szavakat ismerek, hogy messenger. Tehát ettől okos egy telefon és nem a 8 magtól, mert az csak felszereltség. A felhasználói skála, nos ettől okos a telefon. És egy plázacica kezében aki kistáskáját könyökhajlatába akasztava, kezében S7-el nyitot Viberrel mászkál, hát az ő kezében az S7 is butafon. Vélhetően semmi másra nem tudja használni, ahogyan sokan nem tudják itt a fórumon. Ugye megkérdezi, hogy tudunk-e üvegfóliát az ebayen. Ott a kezében az okostelefon, de feltételezem, hogy PC-ről ír mert telefonról kényelmetlen (mert ugye se a T9-et nem képes használni, sem a swypeot), nem képes beírni a böngészőjébe, hogy ebay.com és az ottani keresőbe nem képes beírni, hogy glass screen protect for a5 2016 vagy valami hasonló szöveget. Na ezeknek az embereknek hiába adsz iPhobe 24S-t, akkor is butafon lesz a kezébe és ez a lényeg. Nem az, hogy minek nevezed te vagy hogy van-e benne folyadékhűtés meg retinascanner.

    Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák