Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    Hát kövezzenek meg engem, de én mostanában minden egyes percét élvezem a játéknak. Nem húzok eszeveszetten tankokat, ami jön XP annak örülök. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy csak olyan tankok állnak a garázsban, amikkel szeretek játszani (kivétel a bojlipancer, de azt is megtartottam, viszont ő nem érdemelte meg a festést).
    Valamennyire egyébként tudatos is volt ezen ágak kiválasztása, így minden játékban töltött idő megérte.
    Ha jön egy új ág amihez kedvet kapok, arra már betáraztam több mint 1 millió free XP-t, és ez most már csak több lesz. A lóvé is szépen gyűlik így, hogy nem kell megvennem semmit.
    Igazából csak csatározni kell.
    Mostanában sokszor "bulicsatákat" megyek. Az egyik ilyen tank a Terminátor. Komolyan, annyit szoktam nevetni, hogy már otthon nem tudják, filmet nézek-e vagy játszok.
    Nyolcas tier-ig megy ez a móka, felette számomra értékelhetetlen a kukucskálólövészet, meg hát nem is szórakoztat. Lehet béna vagyok oda, de még mindig az a véleményem, hogy ott nem lehet tankozni.

    Este meg lehet jönni szakaszozni. Tibi már írta a fészbúkon, hogy este visszatesz a TS-re. :)

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák