Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7582 üzenetére

    Szerelmi szál kb. ugyanott van, mint Naruto-ban. Kb. sehol. Shounen, ráadást hosszú, majd a legvégére benyomnak valami otrombaságot, aztán ki-ki örüljön. Addig meg vélhetőleg kihagyják amennyire csak lehet (sajnos), vagy 100 részenként történik valami fejlődés.

    #Crystalheart: A költő művész hozzászól. ;]
    Most meg a nem az (én) hozzászól.
    Nekem nem sok bajom volt a main hapsi karakterrel, dacára annak, hogy tényleg nem csinált sok mindent. Mondjuk el bírtam volna viselni egy határozottabb fazont is (Kanon), akinek több beleszólása van a dolgokba. Kouta-nak is volt némi, de valóban nem túl sok. Elindított valamit, aztán "sodródott". Viszont a befejező részekkel tényleg megmagyarázódik minden, szóval én "megbocsátottam neki". :DDD Nekem szimpatikus volt, nem idegesített, egy kedves emberke, aki nem egy földbe döngölendő Itou-kun (School Days) vagy Shinji-kun (NGE). Innentől kezdve több nem dolog nem igazán érdekel.
    A vége viszont kicsit engem is zavar (azért jó volt, bár amolyan Inception credits utáni feeling), de olvasom a mangát (szép lassan), az elvileg továbbviszi a sztorit valamennyire (!). Kíváncsi vagyok mi hogy lesz.

    (Eddig jó, kb. ugyanaz mint az anime, csak a rajz nem jön be... olyan, mintha az összes szereplő vérszegénységben szenvedne, és majdnem összeesnének tőle --> halál szerencsétlenül néz ki mindenki. Érdekes. Viszont az marhajó, hogy Kouta-nak olyan hangot képzelhetek el, ami nem zavaró és nem "uh-uuooaahh". :)) )

    _____________

    Appleseed (1988):
    :Y
    Érdekes volt. Eszméletlen oldschool grafika (majdnem, mint Vampire Hunter D-nél), nagyon idióta karakterábrázolásokkal. Nagyhasék és nagymellkasék, valamint hiperszélesvállék (vállszélesítő lenne? nem.), picifejék gyülekezete. Mindenki deformált úszóbajnok, még a nők is. Ez még hagyján, de némelyik karakternek szörnyen ijesztő feje volt. Eh, eddig azért sírtam, mert a karakterek lufifejek többnyire, de ez meg már túlzás. :DDD Az art maga is egész egyszerű volt, nem volt különösebb baj vele. Szóval... érdekes, de hát régi, ez van. Nekem nem jött be a rajz.

    Meghallgattam az angol szinkronját is, ami szerintem egész tűrhető volt (kimondottan a jobbféle), de a felirathoz képest olyan szinten mást mondtak, hogy zavart az egész, inkább néztem japánul. A zene jó volt.. 80-as évek feeling végig, ez tetszett. A sztori meg inkább rossz volt, mint jó, amolyan... átlagos rendőrsztori, kicsit unalmasan, régi elképzelésekkel megvalósított sci-fi. Az a technológia. :DDD Összességében tehát, nem tetszett annyira, remélem a későbbi CGI-k azért valamivel többet nyújtanak majd, végtére is az alapötlet tetszik. [4/10]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák