Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Na!

    A két hsz. közt eltelt idő alatt végigmentem azokon, amik megvoltak, vagy meglettek, közben letoltam néhány menet Fekete Özvegyet (a Windows-Games közül).

    Halljuk a zsűri véleményét, Önök meg addig is szavazhatnak kedvenceikre :DDD

    Little Non - Hana Maru Sensation
    Nekem túl nyafogós az énekes hangja "és a ritmusa pedig zsombékos" 10/4 :(

    Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Rettsu! Ohime-sama Dakko
    Na ez már bejövősebb. Rendben van az ének, jó a kiséret. 10/8 :K

    Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Otome Chikku Shoshinsha desu
    Na erről beszéltem nyuszómuszó! Egy befejező traktusnak mindenképpen jó lesz 10/8 :K

    Nishida Masara - Soshite, Kiete Yuku
    Öööö, ez vajon míí? Nem vagyok biztos, hogy ezt akartad beírni, mert ez valami vonósnégyes izé. 10/0,5 :F

    Koshimizu Ami - Love and Peace
    "Hát igen-igen, de nem." valahogy a tagolásával vannak gondjaim, meg a kvázi-rap nem illik a képbe 10/5 :N

    Taketatsu Ayana & Tatsumi Yuiko (Ako Riko) - Futari no Honey Boy
    Előző projektben benne van 10/9 :C

    Takahashi Nana - Hoshizora Monogatari
    Lassú... nekem legalábbis, már korábban is megvolt és megtartottam, de autóban nem hallgatnám. 10/6 :N

    Girls Dead Monster - Alchemy
    Ez is már meg volt korábban, sokat görcsöltem vele, mert alapvetően jó, de nem tudott olyan kedvencé válni. 10/7 :)

    Tada Aoi - Brave Song
    Szintén meg van már, az összes Angel Beats! zenét leszedtem anno és azok közül válogattam ki a megmaradtakat, azok fel is kerültek.
    Na igen, ezzel is az a "baj", mint a kettővel ezelőttivel, lassú (bár inkább melankólikus). 10/6 :N

    ICHIKO - First Kiss
    Ez volt a 3. "igazi" anime, amit kimondottan ezért is néztem meg, szóval a sorozatot magát szeretem.
    De ez az OP-je nem fogott meg, talán túl sok benne az angolra váltás, nem tudom. 10/5 :N

    ICHIKO - I Say Yes
    Nem rossz, barátkozom még vele szvsz benne lesz a harmadikban. 10/8 :K
    Igazából "olyan régen" láttam a ZnT -t, hogy nem igazán figyeltem még az OP-ED -eket és ezért kerülte el a figyelmemet.

    Rie Kugimiya - My True Feelings
    Na itt előjön belőlem a lolicon - pedo - hentai - H-Demon énem és ... az első utamba kerülő nőstényt ez nem az, aminek "az utakon lenne a helye". :DDD
    Ennek ellenére 10/7, de csak ágybabújás előtt. :B :B

    ROUND TABLE feat. Nino - Let Me be with You
    Ez egy kicsit olyan, mint a puding, olyan puha is, meg édes is. Ha valaha pudingot eszem vezetés közben, tuti ezt fogom hallgatni.
    De amíg szendvicseken élek menet közben addig marad a keményebb, pörgősebb, fűszeresebb zene. 10/6 :N

    :R Tanulságos volt ez a 1-1,5 óra, mindenképp köszi. :R

    Üdv.: M

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák