Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    Na igen, azért a Bleach nem egy SAO...
    Van egy klasszikus humora, ami lehet nem mindenkinek fekszik, aztán persze a "japós" dolgok előjönnek itt is, de összességében egész érett sztm, maga a téma is.
    Ami az "utolsó" arcot illeti ( vetített fejezetet -Fullbring-) ...valóban, nem volt túl érdekfeszítő, az eleje, de sztm jól építette tovább az egészet, mert elég fontos dolog után ált fel ismét Ichi, ráadásul a befejezése igen Epic volt, több tekintetben is. ( Az erő visszanyerése, Ichigo megjelenése "odaát" )

    Ez az új, befejező -TYBW- arc, ez pedig sztm felteszi az egészre a pontot. Ráadásul a mostani vetítés is, egészen véresre sikeredett, volt benne kellő kendőzetlenség.
    Nagyon jól indult.
    Egyébként már többször is megnéztem, mint valami fanservice, mint valami dopping....pláne hogy az egészet pár hete újráztam, de már ítam is.
    Na de, a végén igen tetszik a stáblistás jelenet, minden képkocka találó. Nagyon jó kis gondolatébresztő van odarejtve, és remek rajz.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák