Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    Ma jelent meg Japánban a Promare lemezen, egyéb helyeken elérhető már és van hozzá angol sub is. Röviden: Trigger/Gainax Best of :D Designra Kill la Kill-hez áll a legközelebb, storyra valahol a KLK-TTGL keveréke, zene szokásos Sawano (egyébként 1-2 betétnél nekem nagyon deja vu-m volt, szerintem nem véletlenül :D) őrületre pedig inkább a TTGL. Vadásztam a korábbi sorozatokra az utalásokat, volt itt minden (KLK-t, TTGL-t már mondtam, de én véltem felfedezni még Darlingot is). A teljes KLK voice actor stáb visszatér, 1-2-nél azonnal meg lehet mondani (Nonon, Sanageyama), de pl Ryukot (mert az övé is benne volt), vadásznom kellett :D A rózsaszín hajú csajszi egy az egyben Yoko, és végre Kamina is kapott egy rendes sztorit (aka Galo ;) ). Persze az űrből jött idegenek, akik együtt élnek velünk itt is megvan, és majd egy ember-űrlény hibrid oldja meg végül a helyzetet, de ez tipikus Trigger :D

    Összegezve: jó volt, tényleg egy mindentbele katyvasz lett (a szó jobbik értelmében), néhol túltolva kicsit (1-2 nagyobb csatánál túlzásba estek és magából a csatából alig lehetett látni valamit)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák