Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Mister_X #23976 üzenetére

    Kellett volna, igen.
    Lényeg, hogy a Durarara-ban megjelennek Baccano-hoz tartozó easter eggek, a legnagyobb úgy a felénél van, de az kegyetlen. Ha nem láttad, akkor nyilván nem is tulajdonítottál neki semmi jelentőséget, máskülönben a fejedet fogtad volna a röhögéstől. :)) De most már mindegy, nem fog ütni. :DDD

    A Sengoku Basara "nagyjából" történelem hű, amiért nem, hát az a harc, és az emberek képességei. Egy-egy főember felér egy hadsereggel - de ez a jelenség szerintem egyáltalán nem válik zavaróvá, annyira epic, és magával ragadó a történet, ami egyébként végig harcról szól... Én tennék vele egy jó 3-4 részes próbát a helyedben, aztán ha nem tetszik, ne nézd meg a maradék 20-at. Szerintem állat. :DDD

    __

    Anno én is rajzoltam... általános iskolában, meg középsuli elején kicsit...

    Asszem én is elvéreztem itt-ott... :DDD Amúgy nekem a gyengéim a kezek megrajzolása... arcok már mennek úgy ahogy, valami emberszerűt mindig sikerül rajzolni, aztán ha rajzfilmfigura kellene, az szinte bármikor megy - annak meganimálása már más tészta, mert mindig másképp néz ki valaki vagy valami. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák