Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Archanon #23972 üzenetére

    Ööö... kellett volna? Vinyón van :B Csak a Durarara előbb jött le.

    Sengoku Basara amúgy jó? Egyszer mutattak valami négy perces jelenetet, 0:26-ig azt hittem, hogy ez valami történelemhű cucc lesz, aztán elkezdtek harcolni :DDD (a hárompengés katana-karom meg a két yarival való harcolás picit nonszensz) Tehát jól gondolom, nincs sok olyan anime ami a Sengoku Jidai és a Meiji reform (meg a többi jelentős történelmi kor) sötétebb oldalait mutatja be?

    @flex awesome: minta alapján én is tudok rajzolni, csak azt nem tekintem tudásnak. Például nem bírnék megalkotni egy random karaktert. Ha ez megy, akkor az már rajztudás. Én ott vérzek el, hogy fejeket nem tudok rajzolni, de rengeteg dolgot illusztráltam már (pl. Dante pokla) és olyanokat rajzoltam le, ahol nem kellett a fejek ábrázolásával törődni (sárkánnyal küzdő lovag, párbajok európai és fantasy Warhammer módra, stb.).

    Mondjuk most kedvet kaptam Bamderast mangásítani, majd jelentkezem :DDD Már csak a ceruzákat kell előkotorni, mert most csak B-s meg 2B-s (tompa hegyű) van és azokkal nem lehet rajzolni.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák