Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz flex awesome #23971 üzenetére

    "de ha küldesz egy képet" - Rajzold le kérlek Antonio Banderast anime karakterként. ;]

    #Mister_X: Baccano-t megnézted előtte, remélem.. :)

    Más:

    Toradora!

    Egyszerűen imádtam. Kevés vígjáték tudott ennyire feldobni eddig, aminek ráadásul valamivel épkézlábabb története is van, mint az átlagnak, pedig ez is dettó kliséhegy. De baromira tetszett. Szép a rajz is, kedves zene, jóféle hangulat, überállat poénok... mi kell még?! Kategóriájában tőlem simán megkapja a [9/10]-et, egyszerűen zseniális darab, és nagyon aranyos.

    SPOILER!!! SPOILER!!! SPOILER!!!
    Az animetörténelem egyik legjobb csókjelenetével találkoztam benne.... az biztos.

    _________________________________

    Kuragehime:

    Telis-tele idegesítő karakterekkel, ellenben valamiért mégis megkedveltem. A célközönség tökéletesen nyilvánvaló, hogy a gyengébbik nem volt, ezt már leszögeztem akkor, mikor az egyik főszereplőről kiderült már az elején, hogy egy ribancnak öltözött feminin pasi, aki nem buzi, csak szeret nőnek öltözni. WTF. :W

    Szép rajz, kellemes karakterdizájn jellemzi, kedves poénokkal... kedvenc karakterem az örökszűz Shuu-sama. :DDD No meg persze Tsukimi, akinek a hangját Hanazawa Kana kölcsönzi - őt már szinte bárhol felismerem. :B [7/10]

    _________________________________

    Sengoku Basara Movie: The Last Party:

    Nem csalódtam, továbbra is beteg hentelés, irtózatos túlzásokkal, eszement harcokkal. Nagyon tetszett, bár talán többször nem nézném meg, mint a két sorozatot, ez egy kicsit rövidnek tűnik nekem, meg erőltetettnek - pedig ha úgy vesszük valóban ez történt, mindig jött újabb és újabb "trónkövetelő". [7/10]

    _________________________________

    Később írok még a Magi-ról, meg a Berserk filmekről is... ezekről röviden: azállatmindenségit...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák