Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz t72killer #38813 üzenetére

    Tesomek (hugom) eskuvojen voltunk ujra otthon, masodjara 5ev kihagyas utan iden, anyagilag nem hianyzott de ez van.
    Itt kozel £800-ba kerult volna a fogam (gyokerkezes parszor+tomes) otthon meg nem volt £200 sem.
    Ezenkivul akarhanyszor megemlitem, hogy itt Angliaban villanyszerelo vagyok mindenki elsapad, hogy Te jo eg azt nem is talalni otthon, ha igen akkor sok hetes varakozas utan talan tud jonni a mester ember, es ezt Pesten es videken is megerositettek mar paran.

    Itt meg az van, hogy MyBuilderen ranyomok egy melora, oke erdekel, az email kb 1 oraja jott, es amikor megerositem az erdeklodest latom, hogy mar a fel varos megtette elottem. :U
    Teljesen mas itt a szakmunkas vilag, itt mindenki is ert hozza de amugy meg nem, es van belole millio es ganyolnak ossze vissza agyatlanul :W
    Otthon meg ertenek hozza, nem mind ott sem, de azert aranyaiban sokkal tobb a hozzaerto mint itt, es ehhez meg keves szaki van jelen a piacon.
    Oszinten megmondom az otthoni verzio jobban tetszik mint itt a kokany barmokkal versenges egy-egy ugyfelert...de amig maradunk addig ez marad. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák