Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Amur #36680 üzenetére

    Sok játékot próbáltam ki idén (30 körül talán) de mindegyik ugyanarra a sorsra jutott (szinte): Uninstall.

    Teljesen megértelek amúgy, Zombero volt egy nagyon jó játék amit találtam, de elkezdtek reklámbónuszokat bevezetni oda is és nincs reklámmentes IAP, akármennyire jó a játék ki nem állhatom a reklámokat, úgyhogy töröltem. Mondjuk én tényleg annyira nem tudom elviselni őket, hogyha valami csoda folytán pl. GTA V vagy bármilyen AAA PC/konzol játék megjelenne Androidra és lenne benne reklám, akkor törölném :D

    3 maradandó újdonság maradt meg nálam 2020-ból, rangsorolva:
    (1) Eve Echoes (MMO, nem pay to win, iszonyatos mennyiségű content, rengeteg játékos)
    (2) Genshin Impact: egyértelműen az év mobiljátéka az Eve Echoes mellett a szememben, örülök, hogy végre látunk igazán minőségi címeket okostelefonon. Azért második, mert completionist és collector vagyok single player játékokban, de azért mégis gacha monetizációs rendszere van és iszonyatosan drágák a hős nyitások, esélytelen hogy ebben a játékban collector vágyaim beteljesüljenek (amit launch ajándékba kaptunk kb 10-20 ezer forint értékű és én pl iszonyat szerencsétlen voltam és csak Xiangling-et nyitottam amelyik értékelhetőbb hős. Utolsó 35 nyitásom például nem is dobott hőst, csak fegyvereket meg artifactokat)
    (3) Otherworld Legends (Roguelike dungeon játék Chilly Rooms-tól, nem pay to win, reklám nem kötelező, nem aggresszív vele) - offline, jó vele elszöszmötölni rövidebb időtartamra

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák