Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz CactuS #36031 üzenetére

    Köszönöm, akkor elengedem, így is van más játék bőven. :)

    ---------------------------------------

    Mivel játszok témában...
    Két fő játék fut nálam most jelenleg:
    - NFS No Limits: Ezt kb megjelenése óta nyomom (közben egyszeri pár hónap kihagyásával csupán)
    - Sniper 3D Assasin: Kollégák játszották, gondoltam én is kipróbálom, ez volt még februárban.

    Azóta kollégák már nem játszák, én meg maradtam, kijátszottam a fősztorit és ráfüggtem kissé a PvP módjára, ami bár sokmindenben nem tetszik, de közben belekerültem egy magyar klánba (tulajdonképpen a nagy klánjuk az ország legerősebbje), akik tök jó arcok. Lehet miattuk is játszok még vele, de amúgy persze elvagyok magával a játékkal is, csak nem vagyok érte úgy oda kükönösebben.

    Mellék játékok meg, avagy amik nem igényelnek úgymond törődést...
    - Rush Rally 3: az a bajom vele, hogy nagyon figyelni kell benne, hogy normálisan tudjon benne haladni az ember és nincs mindig rá energiám és az időt is nehezen szánom rá.
    -Traffic Racer: addig bizony a telefonon marad, míg meg nem lesz benne a legutolsó achievement is, aztán szabadulok tőle
    - Radiant: stílusos régi idők beli Galaxy Invaders klón, aminek a Hardcore módja most látom már, hogy szopó lesz szintén nagyon, pedig lenne rá acsi is
    - Hitman GO és Alien Blackout: ezeket egyelőre a topiknak köszönhetően húztam be ingyé, de időt még nem szántam nagyon rájuk.... illetve a Hitman-re lehet nem is nagyon fogok ezután se, mert gondolkodni kell benne, azt meg eleget csinálok a munkahelyen is. 😁

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák