Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz radi8tor #6572 üzenetére

    mivel játék nem indokolja a fejlesztést... hosszú idő után csak a far cry 3 de inkább a crysis 3 ösztönzi fejlesztésre az embert....utóbbi már tényleg van olyan szép h azt mondja az ember h na ezért fejlesztek már én is. ha évi 3-4 legalább ilyen grafikájú játék jönne (többséget még mindig a grafika érdekli, új hw vásárlásra meg mindenkit ez ösztönöz) akkor nem hanyatlana a pc-s eladás...

    szerintem ez az oka. hülye érv h a konzolok miatt...10 éve akkor miért nem hanyatlott? mert megtudtak újulni évről évre. most is megkéne tudni újulni és jobb api-t fejleszteni, megtalálni a legjobb/leggyorsabb tartalomkészítést stb nyilván nehezebb mint 10 éve mert már elértek 1 olyan szintet grafikában ahol olyan nagy léptekkel nem lehet haladni mint akkor de itt már nem csak a pc-ről van szó hanem minden platformon elavult a grafika a legtöbb esetben, az emberek igényei meg nőnek évről évre míg a grafika stagnál.
    nem tudom h naiv dolog e de én 7-8 éve azt hittem h ma már szinte fotó realisztikus lesz a fifa és rengeni fog a test talajérkezésnél, valós izomösszehúzódások, önálló életű mez amit le is tud venni a játékos stb....
    ennek ellenére messze van a grafika, fizika, animáció attól amit vártam mára....így persze h nehéz meggyőzni h vegyek új gépet :B

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák