Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    addikt

    válasz Busterftw #63100 üzenetére

    Hát igen, azzal hogy átütik a verziószámot a driverben nem vagyunk előrébb. Van azért nem kevés megmaradt bug is ami a régi kártyákat is érinti, kérdés hogy ezek ha lesz rá megoldás mennyire fognak megjelenni a "nem legacy" driverekben.

    Jó eset, nálam pl rx480-nál. CS2 szeretnék vele játszani de az első 1-2 kör meg utána is ritkán de van hogy 1-3 sec között simán kimerevedik a kép beakad. Addig amíg be nem dolgozza a shadereket rendesen. Ez ismert probléma Valve is dolgozott rajta meg AMD is lett megoldás 10.1-es visszavont majd a 10.2 driver is megoldást nyújtott.
    Most megkaptuk a 11.1 "nem legacy" driver frissítést és a hiba ugyanúgy megmaradt.

    Szóval de probléma, és értem én hogy legtöbb esetben a cégek a hátuk közepére sem kívánják a supportot mert csak a pénzt viszi, de felhasználói oldalról nézve kb lepottyantom. Ha ez így megy akkor irják rá a termékre hogy még 3 évig aduk rá supportot utána meg meglátjuk és akkor majd eldöntöm hogy megéri ez nekem vagy megveszem a konkurrens terméket ha annak jobb a supportja.

Új hozzászólás Aktív témák