Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Freddy S #10011 üzenetére

    Pár százalékkal több fps-ért mennyivel is fizetsz többet Intel oldalon procit meg alaplapot nézve? Valamint még az is kérdés, hogy mihez nem elég játék téren egy R5 3600?

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz Freddy S #10011 üzenetére

    Minek tuningolni ha alapbol jo? Intellel kifizetsz egy extra felárat a biztonsagi résekért, oke, tuningolhatod és nyersz 5fps-t 2-3x ennyi fogyasztással, raadasul irrelevans a novekedes mert attol nem lesz meg a 144fps fixen hanem beszakad idonkent.

    Egyebkent ezt is lehet, allcore órajelet allithatsz neki ugyanugy...

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • SECTORnooB

    addikt

    válasz Freddy S #10011 üzenetére

    Szerintünk rossz topikba írtál, fáradj át a VS topikba, ott ez remek belépő lesz, de itt inkább maradjon szakmaibb a Flow...
    Köszi!

  • fanti

    addikt

    válasz Freddy S #10011 üzenetére

    Te érted is amit írsz?

    A szar coffe lake és társai kőbaltás tuningot engednek....nő az fsb/szorzó/feszkó.
    Szar pasztázott proci (pl. i7-7700K) meg throttlingol szerencsétlenje, de sebaj!!!!!!! Intel szerint ez így természetes!!!!! De bocsika már kedves intel, de mi a bánatos faszomért adsz el nekem K-s procit, olyat amit tuningra terveztél (na persze.....) ha olyannyira szar pasztát kensz az ihs alá, hogy tehetek én rá utána delid nélkül épített félmillás vizet is, azzal sem érek el egy büdös fok javulást sem a csozé gyári hűtőhöz képest.
    És mindennek a tetejébe még hemzseg a biztonsági lukaktól, olyannyira, hogy a Linux vezető kernelprogramozója is a HT kikapcsolását javasolja....mekkora egy elavult szar processzort sztárolsz itt nekünk???
    Ja, és mindhez vehetek új alaplapot is.....hát hülye vagyok én?

    Az AMD ezzel szemben TDP/hőmérséklet/terhelés függvényében századmásodpercenként ellenőrzi önmagát és állít mindent úgy, hogy :
    -legnagyobb optimális teljesítményt kapd
    -csak a megfelelő magok járjanak
    -hőmérséklet ne szálljon el
    -fogyasztás ne szálljon el
    -lehetőleg ne logikai magra osszon olyasmit, ami még egy fizikai magnak is sok volna
    Az AMD Ryzeneket zsenik tervezték, egy jövőbe mutató szuperprofesszionális architektúra, amit az intel soha nem fog tudni behozni, mert akár a 3DFX és az nVidia esetében, benőtte az agyukat az öntömjénes füstfelhő, aminek a ködjén át nem vették észre azt, hogy a konkurencia szépen lassan beérte őket, majd tartotta a pozícióját és utána még rájuk is előzött, de nem akárhogy!

    Szar Inteleket itthonról jól kibasztam mindet, a Feleségem (3400G), a Kislányom (2700) és az én (3700X) gépem is AMD Ryzenes, és mindannyian imádjuk is használni őket, mert kurva jók!

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz Freddy S #10011 üzenetére

    Jelenleg a 9700K vagy a 9900K vagy a KS a legjobb játékra...
    Itt a kérdés milyen áron és meddig.
    Én úgy gondolom ahogy jövőre jönnek a PS5 nevek, úgy térdel le a PC ipar vele együtt...
    Konzolt kell venni. :)

    Ha most választanom kellene AMD konfirgurációt vásárolnék, egy pár szaki itt irt olyan badarságot hogy az Intel nem lehet tuningolni. Most ha te húzol bármelyik ryzenen 1300 Mhz-et AllCore módban akkor Isten vagy. Intelnél gond nélkül lehet ennyit és többet is.
    Persze attól még jelen állás szerint elavult a ryzenhez képest. Mai szemmel én se vennék már most HEDT.
    Viszont számomra az AMD megoldotta hogy szaré hugyé tudjak egy 10960X vásárolni :D
    THX AMD... :R

    (#10140) szasanyi
    PS5 nél ezt jobban fogjuk érezni, ennek a hátását, főleg hogy sugárkövetést is tudni fog a ''fiú, állitolag.

    [ Szerkesztve ]

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák