Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    válasz HSM #12447 üzenetére

    FDB
    Itt jól látszik, mi is az az FBD. Igazából az egy tweakelt csúszócsapágy. :) ( a Jamicon HTLS-e is az)
    Hozzátenném, amit vettem 5850-et, egy merő retek volt belül a hűtője, a por és a tengelyre tekeredett szőrök nincsenek jó hatással egyik típusra sem. Mint ahogy a kiegyensúlyozatlan forgórész. :D

    Nem is baj, hogy rögzítették rendesen, gondolj bele az a szörnyeteg 5K fordulaton kiesik a helyéről. Átfúrja magát a ház alján. :P :D

    Tény, a golyóscsapágyast szervizelni nem tudod, ha bekrepál, csak csapágycsere(ha kapsz, ezek szerint). A porvédő lemez mögé lehetetlen zsírozni, olajjal meg csak még rosszabb lesz, kimossa a maradék zsírt is. Viszont a golyós elvileg nem köpi pont emiatt a kenést olyan mértékben,mint a csúszó.
    Ami a venti orientációját illeti ,az is lehet, hogy ez egy jó reklámszöveg, én elhittem :)katt

    Lehet, hogy nektek volt rossz tapasztalatotok az Arctic ventikkel, nekem eddig soha, pedig használom léghűtésre, radiátoron is volt, házszellőztetésre. Szerintem jók, bár hőszenzorost még nem használtam. :R
    De ha már venti, PWM-es 14esben mit ajánlanátok radi szellőztetésre?

Új hozzászólás Aktív témák