Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricshard444

    veterán

    válasz Milka 78 #26005 üzenetére

    A probléma a következő volt: Az egyik fenti ventilátor kábele megtört és csak néha forgott /persze akkor mindig jó volt, mikor a gépházba néztem, de sikerült elkapni egy gyenge pillanatában/

    Kicseréltem egy komolyabb teljesítményűre és megoldódott a probléma.

    Ettől függetlenül valóban kegyetlen amit leművel alapfeszen, feszt emelni meg aztán esélytelen a kártya 24/7-re.
    Úgy váltottam 290-re, hogy az elvárásom annyi volt, hogy élsimítást rakhassak + közel maxon legyek, ezt hozza is. Ha a várt játékaimba nem rondít bele az AMD az optimalizálás hiányával, akkor megtűröm, de való igaz, hogy a 780Ti-vel jóval pozitívabb élményeim voltak, egyszerűen azért, mert minden úgy ment, ahogy annak kellett, ezen az oldalon pedig jelenleg 2 autós játékom is vegetál és a Watch Dogs is haldoklik a Keplerhez képest.

    Csak a GTA 5 menjen szépen szvsz, más a kövi hónapokban nem érdekel úgysem.

    AMD-nek is vannak pozitívumai, például a képminősége, de ezzel nem szeretnék vitát indítani, HSM-n kívül más nem szokta ezt a témát terjeszteni, de ha ő is megteszi, akkor durva háborúk mennek, úgyhogy határolódjunk el ettől, csak megjegyeztem, hogy ez nálam sokat nyom mindig, mikor visszatérek zöldről :)

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok...

Új hozzászólás Aktív témák