Hirdetés

  • Ebbe a robotaxiba Verne Gyula is beülne

    ma 2026-ban állhat munkába Zágrábban Verne, a Rimac önvezető villanytaxija.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz Hegyirabló #8241 üzenetére

    Egyiksem melegedik. Talan a ref 6700 ami nem sikerult jól. A többi ref hibátlan (de tényleg). Bár itt inkább akik aktivabbak nekik/nekünk vagy gyárilag vizezett vagy vizesre alakitottak, de akinek levegős van, ok sem panaszkodnak :C

    Szoftveresen feszt wattmanban nem tudsz allitani, vagyis tudsz de szarik rá a driver. Azt csak mpt-ben tudod rendesen. Szoftver reset nálam is elofordul de az a 2 kattintás engem nem zavar, el van mentve a profil es be kell toltenem wattmanen belül.

    A 6700xt talan annyira nem eri meg az árát. Múltkori helyzet szerint a 6800xt volt a best buy, szerintem még mindig az.

    Nagyon sokan nv-rol váltottunk, en is egy 3080rol jottem ide. De azt hiszem ubi, propetya,scom es sorolhatnam még. Ok is elégedettek mindennel, legalábbis nem panaszkodik egyikojuk se :D

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

Új hozzászólás Aktív témák