Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz AtiGef #5793 üzenetére

    Szia! Nyomtam pár órát, immár vsync nélkül. A Gpu temp maradt 64 fok max, a Mem Junction felment 80-82 fokra, Hotspot 84 fokra. az átlag fps kb ott volt (73 alá nem ment, néha 85-88), a max GPU clock elérte a maximumot néha. Alapon használom ahogy a november végi vbios működteti, egyedül a ventiprofilt hangoltam. Simábban ment vsync (Freesync) beállítással szerintem. Nem vagyok fps huszár, úgyhogy maradok a vsync-freesync kombónál.
    ...anno voltak hasonló memória hőfok gondok a 1070-1080 kezdeti szériánál, főleg Micron chipes kártyáknál. Akkor vettem egy EVGA kártyát (kiderült, hogy az Samsung memóriás volt...), beregisztráltam, és kértem posta költségért egy komplett thermal pad készletet, amit azóta még egyszer elküldött a cég... :DDD . Ha nagyon gáz lesz, lehet bevetem...
    Kár, hogy ez a cég nem gyárt, csak Nvidia, és Intel cuccokat, ha leszereled az eredeti hűtést, akkor is jár rá garancia pl. Azon kívül anno más cégeknél is voltak hasonló gondok (ASUS, Msi…), csak lapítottak, mint...

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák