Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnoldito

    senior tag

    válasz Kansas #1222 üzenetére

    Nem olvastad el a cikket amit linkeltem. Van az X370 PBO, akkor idézem. "A másik nagy változás, hogy a Pinnacle Ridge megörökölte a Raven Ridge precíz órajel-beállítási képességét, vagyis a Precision Boost 2-t. Mint ismeretes, ez az első verzióhoz képest annyiban javult, hogy hatékonyabb a körülményekhez való alkalmazkodást biztosító algoritmusa. Tehát az asztali Ryzenben bevezetett, finomszemcsés P-State modell megmarad, ahogy a 25 MHz-es léptékenként megvalósítható, magfüggetlen órajelváltás is, ugyanakkor a magok terhelésétől függő turbó órajelek beállításánál az egyes hardveres szálak felszabadítása vagy lefoglalása jóval finomabb átmenetek mellett alakítja majd az adott pillanatra vonatkozó frekvenciát."

    A hsz-ben meg nem írtam marhaságot, mert 3600X 4.4Ghz-s boostal rendelkezik a doboz szerint, az x370-ben nekem, 4350re boostól a legfrissebb biossal. Ezért írtam, hogy ahogy látom, marhára nem lényeg az új ryzennek az X570, mert az új lap tulajok sem érnek el többet... Többet ide nem írok, mert ez nem az a topic, bocsi. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák