Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz envagyok #90674 üzenetére

    A jóöreg ASUS V3400TNT! De szerettem azt a kártyát ... '99-ben szülinapomra leptem meg vele magamat. :)
    Ahogy látok két RAM modul van benne, ez gondolom 128/256MB-ot takarhat. Akkoriban ennél több RAMot nemigen tettek gépekbe (csak én voltam olyan elvetemült, hogy 768MB RAM volt a 466-os Celeronba, de már többször megírtam, hogy miért volt ez, és különben semmi értelme nem volt).

    Ez az Optereonos konfig meg azért is érdekes számomra, mert annak idején kezdő térinfós koromban ha szerencsém volt, akkor nem P4-esen kellett dolgozni, hanem használhattam az egyetlen Opteronos konfigot. Akkoriban otthon az Athlon XP-m volt, és nagy dolognak tartottam ezt a több procis opteronos csodát. Mindig is érdekelt, vajon mit tudna egy normális VGA-val játékok alatt. Szóval amikor elkészül, akkor szívesen olvasom erről is a teszteket, tapasztalatokat.

    Athlon MP : Mind közül ez talán a legérdekesebb project. Ugyan láttam már Athlon MP-ket működés közben, de akkor is érdekes szeglete ez az Athlon XP-zésnek. Sőt, modoltam is normál XP-t Athlon MP-re :D
    Az a két bontatlan Athlon MP tuti, hogy nem gombokat ér!
    Egyébként AthlonMP-t akarsz venni, vagy XP-ből modolsz majd?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák