Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz DarthSun #90271 üzenetére

    :R thx

    pont nemrég próbáltam az MVP3-ban egy Gef3 Ti200-at, és először azt hittem hogy a kártya beteg - újabb driverekkel bebútolt, képe volt, de ahogy 3D-t indítottam volna kis fekete kép után visszadobott a desktopra és elszállt a 3D eszköz az oprendszerből, következő rebootig minden csak azt mondta hogy nincsen min futnom... egészen valami 20-néhányas detonatorig le kellett mennem, de azzal már tökéletesen megy a 3D

    VIA-s lapból ez van, meg van egy AMD-640-nek feliratozott is, de az valójában egy VIA VP2.

    SiS-ből egy érdekes fél-SS7 lapom van, mert ugyan AGP-t tud a SiS5591+SiS5595 de hivatalosan csak 66-os FSB-ig jó, a gyakorlatban 75-83 is rá van szitázva, de a PLL-ből előcsalható 90-en is még úgy rémlik hogy stabil, de 100-on már sajnos nem... Socket3 az SiS 496-os, illetve van valami OPTi VLB-s is, de arról még nem tudom hogy az jó e

    Win98 egész jól összekalapálható akár S1150-es platformra is még, csak ott változó hogy melyik éppen hogyan akar viselkedni, nyilván BIOS/UEFI-nél nem mindegy hogy mit hagytak benne, mit hagytak ki a régi kompatibilitási dolgokból. Nekem Asrock H81 és MSI Z97-es lappal voltak próbálkozásaim, mentek de nem volt az igazi... De állítólag ASUS H87-es BIOS-a jobban megbarátkozik a 98-al

Új hozzászólás Aktív témák