Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz FF23 #79459 üzenetére

    Nem volt vele kedvem molyolni az az igazság. :U
    Modern gépeken sem kedvelem a rengeteg ram állogatást, XMP load azt go (eddig az mindig jól működött nálam) - lehet az XMP-t is finomhangolni, adott esetben érdemes is, mert alkalmazás játék profitál belőle egy bitang erős VGA mellett.

    Pár esetben tettem kivételt, mert ott muszály volt, ez esetben nem akartam belemélyedni. DFI NF4-nél a W7-ről letettem, mert ugyanazon beállítások mellett soványabb vagy közel ugyanazt az eredményt kaptam, így okafogyottá vált a W7 alatt való tesztelés.

    Itt pl. finomhangoltam, 2*8 GB DDR4 4400CL19-es Patriot Viper Steel ramokat, XMP-vel nem akarta az igazat (nem meglepő módon):


    Valószínűsítem, hogy méh ezen is lehetett volna faragni a subtiming-okkal, ezt kb. 15 perc alatt kalapáltam össze.

    Itt visszavettem a CPU-ból 200 MHZ-et, 4,9-en sem hozott számottevően többet.
    TM5 is lefutott.


    :))

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák