Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz jokeph #73090 üzenetére

    a 735/745 az mar jo volt

    12-13k-s deszka volt ujan, 8-9k-ert meg lehetett venni meg garisan hasznaltan, SDR/DDR (nem egyszerre), csomo embert jól kiszolgalt a korabeli "olcso" K7-kkel

    raktam ossze ezzel tizensok gepet, egyikkel 6 ev mulva hivtak fel, hogy lehet kene mar ra egy ujabb Win, de nem azert, mert fagyogatott volna, az egyatalan nem voltak vele csak mar tele volt szemetelve a Win addigra rajta, meg bekapott par ujabb vírust/worm-t is
    512MB RAM alatt nem raktam ossze senkinek, hiaba erolkodtek, hogy eleg a 128-192-256MB is
    utólag rajottek mindig, hogy igazam volt
    egyiknek egyszeruen megmutattam , hogy kivettem belole az egyik 256MB-s modult es drasztikusan lassabb lett a WinXP tole, mert egybol virtualis RAM-hoz kellett nyulkálnia mindenert

    mondjuk en akkor Chieftec vagy Enermax tappal raktam ossze minden gepet, mas normalisab fajta akkoriban kb a FSP volt csak, nem pillekonyu Codegen meg hasonlo arketegorias gagyerak szarokkal
    nem is volt lefagyasos bajuk

    emlexem hoztak olyan gepet, hogy 3db HDD volt benne, vagy a 3db HDD indult el es az alaplap nem, vagy felporgott 2db HDD es az alaplap elindult
    gond akkor volt, ha a rendszer HDD volt az ami eppen nem porgott fel
    aztán egy Reset utan felporgott a 3. HDD is, vagy amikor a 3db HDD indult el, akkor a Reset utan jott be csak az alaplap POST kepe
    (persze volt olyan is, amikor poccre indult az egesz egy inditasra is)
    erre is mondtam, hogy kene ebbe egy masik tap
    oooo, hat pedig 300W-s van benne
    ja abbol a fajtabol, amit leejtesz es 2perc alatt esik le a földre

    nagy nehezen ra tudtam venni oket, egy Chieftec tapra, meg +256MB RAM-re, mintha egy masik gep lett volna ezektol
    elotte odaadtam a kezebe, hogy na fogd meg egyik kezeddel ezt ami eddig volt benne, a masikkal meg ezt a Chieftec-t
    csak pislogott, hogy WTF
    egybol indult, es 512MB RAM-l nem a HDD swap-lt orrba-szajba hasznalat kozben

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák