Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz aldebaran #880 üzenetére

    A felső klassz. Jót tesz neki a szimmetrikus kompozíció, de még jobbat, hogy a teljes szimmetriából a bicikliző emberalak kimozdítja a képet - pont amennyire kell. Nagyon klasszul elkapott jelenet, szeretem az ilyet :K (Mielőtt valaki megszól: tudom, a szimmetria amúgy is csak igen nagy mértani engedékenységgel húzható a képre, de fene belé, a fák sem tökegyformák a két oldalon, a fény meg pláne nem, de ezek adottak voltak)
    Az ég kicsit túl szürke, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez a kép hangulatának rosszat tesz. Szerintem megy hozzá.

    Az alsó dől vízszintesen, ráadásul nem is volt merőleges az objektív főtengelye a témára, szóval tőlünk elfelé is dől. Ez a kép is nagyban építene a szimmetriára, épp ezért ez a hiba ez esetben nagyon sokat ront - konkrétan a teljes geometriai játékot, amire, ismétlem, építene a kép. Szóval, ha így akarsz meglőni valamit, erre nagyon figyelj. Amúgy is jóval kevesebbet mondana ez a kép, mint az előző, látszik, hogy olyan csinálta, aki nem áll távol a fotózástól, de ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák