Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KandurKomman

    újonc

    Sziasztok!
    Hát talán szerencsém lesz és nem kell kivárnom a 48 napot.
    Elvileg: "Order has been completed"
    És most türelmesen várok ahogy írtátok is. Ha jól értem akkor 5 napon belül dolgozzák fel a csomag feladását:
    (China Post Registered Air Mail
    Free Shipping
    Estimated Delivery Time:15-60 Days
    Processing Time:5 Days
    )
    Van egy Tracking number is:RS.........NL. De ezt még biztos nem adták fel mert nincs sehol. Legalábbis semilyen nyomkövetőben nem találtam. És van egy Leave Feedback gomb is. Ha jól értem azt csak akkor kell ha megjött a csomag. Viszont kaptam egy emailt: a termék leírás plusz
    "On AliExpress, all feedback for the transaction should be left within 30 days of order completion. Please leave feedback for your order before 16 Oct 2015 09:47.
    Your feedback is very important in helping other buyers assess products and sellers
    ."
    Most akkor mit is kéne csinálnom ebben e mezőben?
    "
    Please provide feedback for this transaction
    " Mert a csomag ugye nem ért ide de akkor mit is kéne értékelnem? Meg töltsek fel fényképet de miről is? Meg mit írjak? Vagy elég ha a csillagokat húzom csak fel? És még egy kérdés. A "Leave Feedback as Anonymous "-ban maradjon a pipa vagy ne? Na szóval ebben kérnék segítséget. Ne haragudjatok, hogy ennyire láma vagyok, de nagyon gondolkozom elmegyek egy angol tanfolyamra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák