Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KandurKomman

    újonc

    Sziasztok!
    Volna egy kis gondom. Már rendeltem Wish-ről, Geek-ről, Bangood-ról soha nem volt semmi baj. Mielőtt rendeltem volna az Aliexpress-ről előbb nézelődtem a neten mik a tapasztalatok. Szóval rendeltem 45 dollárért egy terméket. 3 napja amit master kártyával ki is fizettem. Nézem a visszaszámlálót de a szállító bár zölden írja, hogy "Status:The supplier is processing your order" de valójában nem történik semmi. Most meghosszabbítottam.a várakozási időt bár van még két nap. A baj az, hogy ez a termék már nincs 45 dollárért hanem 10-el több. És van egy olyan érzésem ezért nem történik semmi. Persze lehet tévedek. A kérdésem az lenne mennyit várjak a szállítóra és ha írok neki rossz angolsággal amit vagy megért vagy nem, hogyan tudnám a különbözetet azt a 10 dollárt még kifizetni. És ezt hol tehetem meg mert én már kerestem az üzenetközpontban is de annyi helyre lehetett irkálni szóval fogalmam sincs, hogy tudnám ezt megoldani. Valaki legyen szíves segítsen nekem. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • KandurKomman

    újonc

    Nagyon szépen köszönöm a választ. Most már okosabb lettem bár nagyon elszúrtam. 2 nap volt vissza és meghosszabbítottam 27 nappal. De, hogy ebből, hogy lett 48 nap azt nem tudom.. Mindegy. Karácsonyra ideér ha ideér. Gondolom visszacsinálni nem lehet a számlálót az eredeti időre, vagy a másik lehetőség. ha megszakítom a vásárlást. "Request Order Cancel" gombbal na de ezt nem akarom. Mert sokára kapom vissza a pénzt. Ezt a számlát direkt ezért csináltam. Mindig annyi van rajta amennyiért vásárolok, nehogy kedve legyen valakinek megcsapolni.Előbb kérdezni kellett volna de ez volt a tanulópénz. Még egyszer köszön9öm a választ. Majd 48 nap múlva beszámolok. :W

  • KandurKomman

    újonc

    válasz A texasi #6111 üzenetére

    Tudom, hogy ilyen, hisz írtam máshonnan már vásároltam. De az AliExpress ilyen szempontból új volt.Geek, Bangood, Wish az bármit vettem nem volt gond. Igaz az magyarul is tud, A Bangood az nem. Most már benne vagyok és várok. De az idén nem tudom lesz-e belőle valami. Meg, ahogy belegondoltam jobb ha megvárom ezt mert ez még a vámmentesbe belefér. Ez van. Tanulópénz. :)
    Viszont azt továbbra sem tudom, hogy lett a 27 napból 48 vagy mennyi. Ezt tényleg nem értem. Mert 27-et írtam be.

    [ Szerkesztve ]

  • KandurKomman

    újonc

    Sziasztok!
    Hát talán szerencsém lesz és nem kell kivárnom a 48 napot.
    Elvileg: "Order has been completed"
    És most türelmesen várok ahogy írtátok is. Ha jól értem akkor 5 napon belül dolgozzák fel a csomag feladását:
    (China Post Registered Air Mail
    Free Shipping
    Estimated Delivery Time:15-60 Days
    Processing Time:5 Days
    )
    Van egy Tracking number is:RS.........NL. De ezt még biztos nem adták fel mert nincs sehol. Legalábbis semilyen nyomkövetőben nem találtam. És van egy Leave Feedback gomb is. Ha jól értem azt csak akkor kell ha megjött a csomag. Viszont kaptam egy emailt: a termék leírás plusz
    "On AliExpress, all feedback for the transaction should be left within 30 days of order completion. Please leave feedback for your order before 16 Oct 2015 09:47.
    Your feedback is very important in helping other buyers assess products and sellers
    ."
    Most akkor mit is kéne csinálnom ebben e mezőben?
    "
    Please provide feedback for this transaction
    " Mert a csomag ugye nem ért ide de akkor mit is kéne értékelnem? Meg töltsek fel fényképet de miről is? Meg mit írjak? Vagy elég ha a csillagokat húzom csak fel? És még egy kérdés. A "Leave Feedback as Anonymous "-ban maradjon a pipa vagy ne? Na szóval ebben kérnék segítséget. Ne haragudjatok, hogy ennyire láma vagyok, de nagyon gondolkozom elmegyek egy angol tanfolyamra.

    [ Szerkesztve ]

  • KandurKomman

    újonc

    Sziasztok!
    Nos 15-én írtam ide először és kértem tanácsot. Azt mondtam majd beszámolok az eredményről. Ma kaptam meg a csomagot. Nem kellett várnom Pedig azt hittem lesz karácsony mivel eltoltam a rendelést. De relatíve gyorsan ment. Köszönöm a tanácsokat és a felvilágosításokat is.
    További szép estét mindenkinek... :C

Új hozzászólás Aktív témák