Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz kenny123 #5704 üzenetére

    Legközelebb ne mobilos linket rakjál már be...


    http://www.aliexpress.com/item/Children-Potty-Toilet-Training-Kids-Urinal-Plastic-for-Boys-Pee-baby-potty-wall-hung-type-kids/32342946649.html

    amúgy bár emberünknek nincs sok értékelése....
    De a termékről 100% (8ember) és 29order van...
    processing - feldolgozási idő 7nap, ami még a "türhető kategória"...
    Próbáltam keresni más eladót a termékre, de most hirtelen futólag nem is találtam, aki ilyet árulna...

    Így én aszondom, bevállalható! (rendeltem már "rosszabb eladótól is" és megkaptam rendben)

    Amúgy neked is leírásomban található "aliexpress kezdőknek" linket tudom ajánlani "általános praktikákkal"... ott van egy 5pontos jótanács

    "Egy aliexpress-es termék rendelése esetén 5 fontos dologra figyeljünk!
    1. Az eladó értékelése
    Lehetőleg több ezer pozitívja legyen 10.000+ és a pozitívok aránya 98+% legyen!
    2. Az adott termék értékelése
    Minél nagyobb százalék annál jobb (legyen 98+%-os lehetőleg)
    3. Minél nagyobb order szám
    Azaz minél többen vettek az adott eladó / adott termékéből, annál nagyobb a valószínűsége, hogy nem átverés pl. vagy több eladás = több elégedett vásárló
    4. A rendelés feldolgozási ideje (processing time)
    Ez a rendelés feldolgozási ideje! Azaz miután kifizetted, utána hány nap múlva csomagolák - adják fel! Itt ugyebár értelemszerűen a minél kevesebb a jobb... az átlag 3-5days szokott lenni, de még esetleg 7-10days (napos) termékeket is belehet vállalni, ha türelmesek vagyunk!
    A 10+days-nél nagyobb "processing time"-ot vállaló eladókat kerüljünk, ha nem akarjuk magunkat szívatni...
    5. Postaköltség - Free Shipping
    Azaz hogy nincs "rejtett szállítási költség"
    Érdemes a free shipping-eseket keresni! Persze van, hogy a tracking-es ptkg.-es az olcsóbb / jobb ajánlat! Mérlegelj, hogy az adott ptkg.-el együtt is megéri- neked az adott termék... illetve ÁFA/vámérték felett a pluszterhek - adókkal is megéri-e neked... lévén hogy EU-n kívülről - Kínából jön, így pluszterhek vonatkozhatnak a csomagodra... (korábbi posztjaim-ba értékhatárok: 1.rész - 2.rész - 3.rész)
    A free DHL alacsony értékű terméknél gyanús lehet azaz ~100$ alatt, mivel egy DHL futár díja minimum 20$-nál kezdődik... Így fura, ha pl. egy 50$-s termék free DHL-es! Valószínűleg átverés!"

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák