Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz fairi #37534 üzenetére

    Én meg a megérkezett küldemények adatait írtam a 2-5 nap szállításra, nincs olyan vonat, hajó, gépjármű ami annyi idő alatt ide érkezne Kínából, Hong Kongból.
    Te meg a folyamatban lévőket. Ez amit írtál LX419916877NL például már a kézbesítő postán van 18-tól, nem kínai szállítás összeomlása van.
    Nem egyről beszélünk. Itt egy példa.
    Lehet hogy neked nincs szerencséd, de ez nem azt jelenti hogy minden lehalt.
    Hanem azt amit a mi jó postánk "megmagyaráz":
    Világszerte lelassult a postai küldeményforgalom a koronavírus-járvány miatt. Több országban korlátozásokat vezetettek be a légi és közúti közlekedésében, amely miatt a postai küldemények eljuttatása is akadályozottá vált. 2020. március 17-én Magyarország határait is lezárták a személyforgalom előtt, a döntés a közúti és légi forgalmat egyaránt érinti.

    Már írtam személyforgalom korlát és országon kívül. Ez nekem nem magyaráz meg semmit azokról amikről írtunk. Nem magánszemélyeket küldözgetnek és mi van a belföldi kézbesítéssel?
    Jó a nyugdíjakat 3 nappal hamarabb osztották ki, de ez csak úgy lehetséges hogy valami háttérbe szorult.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák