Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benetnash

    csendes tag

    válasz WOT-H-A-C #2247 üzenetére

    Köszönöm a választ, nem is zavarok itt sokáig... :)

    Pénz: szeretnék 100e alatt maradni, közelebbről 50-80e közé számítom, +-10e.
    Használat: amit leírtam. Bár ez lesz az első okostelefonja, nem műszaki analfabéta, hamar rá fog érezni, de biztosan csak szükséges és hasznos progikat fog használni, játékra biztos nem (arra ott a pc haha), zenehallgatás elsődlegesen, néha film (mondjuk vonaton) e-mail, facebook gondolom ha lesz mobilinternet, azon kívül alapfunkciók. Mondom, ezért gondolkodtam eleve "kisebb" készülékben. Ram sem kell hatalmas, azért biztos jobb, ha inkább "fölélövök" kicsit, de nem kell erőmű.
    Kijelző: közepes-nagy inkább. Nem kis ember :D és egyébként is feltett szándéka, hogy olvasni is fog rajta (ezzel én nem értek egyet, mert arra más való, de most nem rólam van szó).

    kurtuzov: Igazad van, meg fogom nézni a Xiaomis fórumot mindenképp, nincs szándékomban offolni, de attól még többre értékelem az elfogulatlan véleményt. ;)

    A piston-t már megrendeltem kínából, remélem nem lőttem mellé, ha mégis, xiaomishopban vehetek eredetit. De remélem nem lesz gond.

    "Birth is nothing but death's beginning."

Új hozzászólás Aktív témák