Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenodotosz

    csendes tag

    válasz ---Lasali--- #185 üzenetére

    Most írt az eladó (96 %os a pozitív értékelése), hogy eddig kb. 30-40 ember vásárolt és még nem érkezett rá panasz..
    bár én találtam egyet,de ki tudja mi az igazság.......

    NEM AJÁNLOM SENKINEK! Rugalmatlan, amatőr értékesítő. Két hónapot kellett várni a küldeményre. A
    terméke hamisítvány, kínai utánzat, a méret nem volt megfelelő. Jeleztem felé a problémát, melyre
    semmilyen megoldást nem javasolt. Csak az számít neki, hogy megkapja a pénzét, a vevő elégedettsége
    nem lényeges. NEM AJÁNLOM, senkivel nem volt még ilyen negatív tapasztalatom!!!

    Másik fél: Azt a terméket kapta amit vásárolt. Eddig csak neki volt problémája vele de neki is csak akkor
    amikor mondtam hogy sajnos a terméket vissza nem tudom venni Le van írva a mérettáblázat nem mérte
    le magát! Ekkor megsértődött elhordott mindennek. A magyar káromkodások nagy részét használta rám! Meg van sértődve hogy nem az van amit akart és ezért vádol jogtalanul! Megoldást mindig mindenkinek
    ajánlok neki is ajánlottam volna ha nem hord el mindennek és kultúráltan beszél! Ilyen emberrel még
    nem volt dolgom :) Remélem nem is lesz. A leveleit bárkinek el tudom küldeni aki kiváncsi rá.
    Érdemes elolvasni.

Új hozzászólás Aktív témák