Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz blattida #9566 üzenetére

    Nem kell ez a hozzáállás.

    Te miről beszélsz amúgy, meg akarnád mondani másoknak, hogyan álljon hozzá? Mindenki úgy áll hozzá, ahogy neki jó.

    Ha nekem például nem szimpatikus az áruházi töltők túl magas töltőárama, akkor nem szimpatikus, és ennyi.

    Ha én szeretném tudni, hogy az akkuim milyen állapotban vannak, kapacitásra (vagy akár még belső ellenállásra is), hogy az alapján tudjam mondjuk párba válogatni, vagy megválasztani a felhasználási helyét, vagy például azt vigyem magammal egy kirándulásra, ami épp a legjobbnak tűnik, akkor ezzel kinek, mi a problémája?

    Én sem mondom meg a laikusoknak, hogy műszerkategóriába illő IPC-t vásároljon, sőt ne is vegyen...

    Alapvetően megértem azt is, hogy nem mindenki van tisztában a mértékegységekkel, fizikaórán sem figyelt oda, vagy nem az volt a kedvenc tantárgya, vannak humán beállítottságú emberek is. De nehogy már más mondja meg, hogy milyen legyen a hozzáállásom, igényeim...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák