Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz echterion #3797 üzenetére

    Peugeothoz még nem volt szerencsém, ellenben shitroenhez már igen, és renault alkatrészekkel foglalkozunk, így vittem már haza, több különböző generációs lagunát, megant, cliot, scenicet, 3 állt meg a pályán, különböző hibákkal, és egyébként sem egyenértékűek egy normális autóval, tegyen meg vele az ember 2000+ kilométert egyhuzamban, és rohadtul érezni fogod a különbséget, hogy hátfájással esel ki a kocsiból, vagy normálisan kiszállsz, mintha csak 200 kilométeres lett volna az út, legyen szerencséd a választottaddal, de nekem annyira rosszak a TAPASZTALATAIM a francia csodákkal, hogy köszönöm, inkább a halál, mikor sokukat egy izzó cseréhez is szervizbe kell vinni (laguna), a turbók hullanak, az 1.6 os PSA motor betiltására már petíció is van Franciába annyira sz@rok, vezérlés elugrál, kokszosodik, turbó meghal, mind ez 20-80 e kilométer között... Lehet hogy egy városi használatnál sok minden nem tűnik fel, de amikor elállt az eső, és akkor kapcsolta be mind a két lagunán az automatika az ablaktörlést maxon, az valami fenomenális érzés, mikor kiszállok azt írta welcome onboard, mikor beszállok azt hogy Good bye, és ezer egy ilyet tudnék mesélni a kényelmetlen ülésekről és társaikról...

    Félre ne érts, örülök, hogy nem volt horrorisztikus eseted, ne is legyen soha, de nekem volt bőven.

    Két márkával nem volt bajom még, ez pedig a Mercedes és a Volvo. Persze ez nem márka függő, ezeket sem a csoda meg a jó isten hajtja, de én ezeket preferálom.

Új hozzászólás Aktív témák