Hirdetés

Hirdetés

  • Tinkertown - Jövő hónapban jön az Xbox kiadás

    gp Az év végén valamikor Nintendo Switch-re is befut a végső változat, de utóbbihoz dátumot nem kaptunk még.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYBERIA

    senior tag

    válasz gigi21hu #2333 üzenetére

    NEvetséges.
    Mi?

    Vezettem már nagyobb autót, jóval kisebb nyomatékkal, dízelest, és abban tökéletes volt az élmény.
    Én például úgy vagyok vele, hogy a nyomaték nem jelent különösebb élményt.

    Másrészt mivel 99 százalékban az Alföldön vezetek, így minek kellene 170 lóerő?
    Én is alföldi gyerek vagyok, de nekem például ez a 193 lóerő is kevés.

    ( nyaralásra ott a lakóautó )
    Van lakóautód? Akkor ugye megvan legalább 170 lóerő?

    Aki szerintem egy Volvoban a gyorsulást nézi elsőnek és a tuningra gondol, inkább ne Volvo-t vegyen.
    Egy S80 T6 sem a gyorsulásról meg a tuning miatt több, mint 300 lóerő.

    Egy Volvoban az utazás kellemessége az elsődleges és ez nem attól függ, hogy 1 vagy 2 mp-vel jobban gyorsul-e.
    Ahogy aneda mondja.

    Szerintem fölösleges érvelgetni az erősebb motor ellen (vagy mellett), ha neked az 1.6 D megfelel, az önmagában elég érv! :)

    Kinek mi tetszik a Volvókban, nekem az tetszett, hogy svéd volt.

    APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Új hozzászólás Aktív témák