Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Sziasztok. a véleményetekre lennék kíváncsi. Eddig csak mazdám volt és most is az van 323 2000 TD. Imádom és jól i sműködik. csak Angliába vagyok és haza kell vinnem a magyar kocsim. Na de ittenre kell vennem egyet és ezen az autón gondolkodok. Ezt talátam ami tetszik. Véleményetekre lennék kíváncsi mert sosem volt olasz kocsim. [link]

    Bemerjem-e vállalni. Milyenek ezek az ALFA 156-os kocsik. 1.6-nál nagyobbat elsőre nem tudok venni. Azt ne is írjátok mert itt eleinte magas az adó kint és ccm-re mérik az aranyat 8))

    Szóval. Mennyire megbízható. Tudom attól függ milyet fogsz ki stb. de milyen autó az Alfa. Egy ismerősömnek sincsen,de mindig is tetszettek és ha van egy mazdám amire a szüséges cseréken kívül nem kellett még ráköltenem pedig Mo. - UK-t megjárta mér és jó pár utat. Nem a spurság a célom ,de a gatyámat sem szeretném ráfizetni. Viszont nem vagyok egy eszeveszett taposd ki a belét. Vigyázom a mazdámra is. 4 év alatt 1 sérülése van az i parkoltam és belémtolattak. szóval kímélem a kocsim.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák