Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz neilszab #6238 üzenetére

    Szia!
    Rendben, remélem minél előbb lesz ez! ;) Egyébként hasonlóképpen vagyok én is, sok-sok simet kipróbáltam már, de pár kör"öcske" után v.hogy visszahúzott a szívem az RBR-hez, meg az idő nálam is... Szóval hiába RBR-ezek pár éve, nagyon kevésnek érzem magam, így nem adok időt más játékokra.
    Amennyiben újra nekifogsz tedd légyszi' a Magyar Pluginnal, azon belül is pl.: az EVO IX N4-el, ahhoz (legalábbis murvára) elég jó default setup van berakva, így adott egy jó kiinduló alap, amivel nekivághatsz, nem kell teljesen 0-ról kezdeni.

    Nem tudom, miért van nálam baj, de nekem nem az elmondottak alapján van! Tehát mondjuk a játékban belövöm a max. 792 lock-ot, és ahhoz ha mondjuk nagyobb fokot állítok 360-nál, akkor már egyszerűen nem tudom megfogni az autót, ha elindul. Lehet, h. csak megszokás kérdése lenne, de az úgy nagyon melós! Elég sokat csúsztatom az autót, így egy hirtelen megtapadásnál már nem tudom visszatekergetni nagyobb szögbeállítás esetén! :F
    Így a 900 fokból durván a harmadát használom ki "csak"! No, de most hallgatok Rád, tolok egyet 900-on! :DD

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák