Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MAXIMIZE

    tag

    Sziasztok, na megjöttek a cuccok, össze is pattintottam egész gyorsan és zökkenőmentesen ment minden kivéve a cockpit mert azzal azért volt szívás. Nagyon élvezetes a cucc, de nekem is ezzel a segítségekkel van a bajom. F1 lesz a fő játék, de egyelőre Assettoban nyomom most eléggé rákattantam, viszont abban érdekelne tapasztaltabb emberek véleménye hogyan kezdjek neki full amatőrként ennek az egész szimulátorozásnak, mert ha minden segítséget kikapcsolok akkor egy egészséges kört sem tudok menni nem hogy versenyezni, viszont ha az ABS-t meg a TC-t a felére rakom (8 állítási lehetőség van én 4-sben még tudok normálisan menni alatta már nem nagyon) akkor tök élvezetes, csak hát ha meg ezt megszokom akkor meg brutál nehéz lesz leszokni róluk. Nem célom online versenyeket nyerni, de nyilván szeretnék fejlődni és a valósághoz minél közelebb kerülni, és idő után online is kipróbálnám magam. Egyébként túraautó bajnokságban van ABS meg TC (F1-ben ha jól tudom egyik sincs, még szervofék sem)?


Új hozzászólás Aktív témák