Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz Segal #31609 üzenetére

    Ezért is készül, meg azért is, mert igy nem kell tökölni a fejlesztéssel, programozással. Lásd anno egy assetto vagy most is a competicion része kiadták bétában, mert folyamatosan dolgoznak vele, uj autok új pályák, lézer szkenelt. Egy minden évben megjelenő cucctol mit várunk? Nincs mögötte baromi nagy munka, persze dolgoznak rajta. Pl azért el tudnám képzelni hogy egy normális F1-et is kipréselne magábol egy fejlesztő csapat és dlc vagy patch formájában bővítenék, fejlesztenék. Azért egy vicc némelyik hogy kis változtatással de minden évben az adott évad miatt megjelenik egy uj f1. Én pl raceroomozom. Tudom sok ember huzza a száját meg rfactor2 a király. De csak példa miatt is, én szeretem, és szeretem hogy testre szabhato, mikor melyik gomb mit csináljon vagy ahogy le van modellezve a dolog, ahogy átjön kormányon ha megütöd a verdát elmegy az elző légterelő, fékezésnék csuszol egyenest mert bem tudsz elfordulni vagy ahogy nyulik meg a féktávod mert kopik a gumi, dobja el a seggét az auto mert fogy a nafta és nincs súly amit cipelsz. Nem vagyok nagy játékos de még mindig inkább egy szimulátor mint egy olyan ami buta egy játék. Arra van hogy bárki 10 perc alatt semmilyen tudás mellett élményt adjon. Arra viszont tökéletes. Ezért marad a sim rétegjáték.

Új hozzászólás Aktív témák