Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz arty #28638 üzenetére

    No, átraktam a T300-ra a perecet ( Sparco R383 )... hihetetlen, hogy ez mennyivel erősebb kormány, mint a TX - azt hittem ezek kb egyformák, és csak a 900/1080 fok a difi (a nyilvánvaló konzol kompatibilitási mátrixon kívül), de nem, nagyon nem!

    Ahogyan a TX-en, úgy itt is feltekertem az erőt maxra, játék indít: hát majdnem letépte a karom :D
    Gyakorlatilag a korábbi rim 75%-os (globális, TH control panelen beállított) FFB melletti beállítása ide is perfekt, elég, dacára a nagyobb súlynak és átmérőnek. Meg vagyok lepve és/de persze nagyon örülök.

    Azon gondolkodom, hogy eladom a Thrustmaster TX-et és azon játékokra, amik nincsenek pécén, csak az xbox one-on, azokra vennék valami bénácskább, gumis thrustmastert (spider-t, pl). Úgyis gáz, hogy a one-on az xbox 360-as, visszafelé kompatibilitás által futtatott játékokban nincs a kormánynak középrehúzása, ffb meg mintha nem is lenne.... :/ Vagy a DriveHub....

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák