Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #156069 üzenetére

    Allegri féle Juve se modern, és akkor finoman fogalmaztam, és már az első Allegri Juve éra óta mondom, hogy őt meg a Ticot szeretném leginkább elkerülni BL-ben (PL-ben meg a Burnley féléket), mert jól lassítják a játékot, emberezéssel lefojtják a széleket, mélyen ülve védekeznek, tördelik a játékot, elöl meg valahogy mindig találnak egy gólt, az ilyen csapatoktól tartok legjobban, de a Leicester is egy rúgd és fuss klasszik 442-vel nyert PL-t, úgyh érted :) Attól hogy maradi még lehet sikeres, ezt sosem vontam kétségbe, de amikor ebből kettő egymás ellen játszik és sétál a pályán annak a sportértékét vontam kétségbe :) bár szerintem már nagyon átalakulóban van a liga már csak az alapján amit haccintéren látok, meg a bajnokság gólszámait, statisztikáit.

    Tuchel attól még zseni marad, ahogy a szememben Pep és mondjuk Klopp is az, attól függetlenül hogy többek között Ancelotti meg Conte is levette már a pályáról a maga egyszerűbb stílusával (na nem mindig jött össze), de még Dyche, Allardyce is, de volt már hogy ez még Graham Potter Brightonjának is sikerült teljesen más stílusban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák