Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156068 üzenetére

    A Napoli Spallettivel, ahogy az Inter anno Contéval bőven nem volt "modern".
    Naluk valóban modernebb még Inzaghi is, vagyis fogalmazzunk úgy, hogy nem rúgja szét a San Siro berendezését ha véletlen valaki 5 méterrel tovább mozgott mint ahogy ő megrajzolta. :D
    Egy WBA-t meg ne hasonlítsunk már... :DDD
    Btw lebőgés? Pont az Inter és a Milan nem tudta hozni... Vagy a Rómára gondolsz?
    Di Francesco elég modern felfogású volt és most számkivetett. De Zerbi pedig kérdés tudja-e ugródeszkaként használni a Sahtart, ahogy Fonseca is tudta csak a modern felfogásban nem tudott megújulni újabb lépcsőfokra kapaszkodni és most Paratici megvétózta a Spursös szerződését is.
    Szerintem ne emeljük mindenáron a pragmatikus múltszázadi foci fölé a punditok szájtépésének alanyait.
    Vagy ha elemzünk akkor tegyük alaposan, pl Mou kapcsán is, aki szintén változott, mégis az a kedvencem hogy csak a mainstream visszacsatolás jön, mintha megvennéd a NatGeo magazint, mégis a blikk természet rovatából kommunikálnál.

    Kérdés Tuchel mennyire sokszínű és kreatív ha váltani kell, mert azok után hogy a múlt szezonban Pep feljegyzéseire pisilt, most úgy fest megakadt.
    Aztán lehet csak a csodálatos raumdeuter Werner kell vissza és minden oké. :D

    ps. Egy 4-4-2-ben is lehet fantázia, mert olyat rég láttam hogy csak az rajzolódik ki. :)
    Szerintem ennél sokkal fontosabb a kerethez, posztokhoz és képességekhez megtalálni a rendszert és működésre bírni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák